عصر قم

آخرين مطالب

شهرداری تهران

انتصاب شهردار منطقه ۱۱ به عنوان مسئول هماهنگی اجرای ماموریت‌های مرز مهران در اربعین

عصر قم - طی حکمی از سوی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سید محمد موسوی به عنوان مسئول هماهنگی اجرای ماموریت های مرز مهران در اربعین۱۴۰۱ به اتفاق شهرداری منطقه۵ منصوب شد.

اجرای طرح پزشک خانواده در محله دولتخواه منطقه ۱۹

عصر قم - دومین جلسه شورای هماهنگی اجرای طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کم برخوردار با حضور رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس ستاد مرکزی توانمندسازی محلات کم برخوردار در کل کشور، شهردار منطقه ۱۹ و رؤسای دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی برگزار شد.

خدمات ویژه و رایگان شهرسالم به بیماران خاص شاغل در شهرداری/نقش موثر درمانگاه منطقه ۱۷ بر سلامت شهروندان

عصر قم - در دیدار مدیرعامل شرکت شهر سالم و غلامرضا شنگی شهردار منطقه ۱۷، ضمن بررسی نیازهای بهداشتی و درمانی این منطقه کم‌برخوردار، بر جایگاه ویژه درمانگاه شهرداری در ارائه خدمات به ساکنان این منطقه تاکید شد.

بازخورد برگزاری نمایشگاه خودرو در شهرآفتاب/ نمایشگاه «گردشگری جهان اسلام» تا دوهفته دیگر برگزار می‌شود

عصر قم - مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب با ارائه توضیحاتی درباره نحوه برگزاری «چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران» در شهر آفتاب گفت: گرچه زمان برگزاری این نمایشگاه با دو نمایشگاه دیگر مقارن شده بود اما ۱۵۰ هزارنفر از نمایشگاه خودرو بازدید کردند.

عصر شعر دفاع مقدس با روایت مقاومت خرمشهر و دزفول برگزار شد

عصر قم - همایش عصر شعر دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور جمعی از شاعران، هنرمندان برجسته کشور و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس به میزبانی اداره کل فرهنگی شهرداری تهران در تالار بزرگ ایوان شمس برگزار شد.

تداوم کیفیت هوای «خطرناک» در پایتخت/ شهروندان از ورود به فضای آزاد خودداری کنند

عصر قم - امروز چهارشنبه -۴ خرداد ۱۴۰۱- شاخص کیفیت هوای شهر تهران روی عدد ۳۸۶ و محدوده خطرناک قرار دارد. شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۴۳۶ بوده است.

چراغ خانه‌های تاریخی روشن می‌شود

عصر قم - شهرداری تهران ‎در راستای اجرای طرح جامع شهر تهران مبنی بر حفظ و صیانت از میراث تاریخی شهر بناهای ارزشمند و بازگرداندن حیات شهری به بافت‌های تاریخی اقدام به صدور پروانه مرمت و احیا کرده است

فردا طرح ترافیک در تهران اجرا می‌شود

عصر قم - سخنگوی شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک در پایتخت در روز چهارشنبه چهارم خردادماه به رغم تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات به دلیل آلودگی هوا خبر داد.

فردا تهران تعطیل است

عصر قم - استاندار تهران از تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان تهران برای فردا چهارشنبه چهارم خرداد ماه خبر داد.

طرح جامع فضای سبز تهران تدوین شود

عصر قم - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح جامع فضای سبز شهر تهران باید از سوی شهرداری تدوین و ارائه شود.

واحد عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) تعطیل نیست

عصر قم - با توجه به تعطیلی ادارات استان از ساعت ۱۲ ظهر به دلیل آلودگی هوا، واحد عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) به دلیل پرداختن به امور شرعی متوفیان و به جهت رفاه حال خانواده‌های داغدار تا پایان ساعت اداری فعال خواهد بود.

در شصت و پنجمین جلسه شورا چه گذشت؟

عصر قم - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جلسه شصت و پنجم شورا با محوریت ارائه گزارش سازمان بوستان‌ها و فضای سبز برگزار شد، اظهار کرد: آقای مختاری سالهای طولانی در سازمان بوستانها فعالیت کرده و گزارش مفصلی از اقدامات در این سازمان و توسه فضای سبز در تهران بزرگ ارائه داد.

در مورد بوستان جنگلی اعلام شده در بیلبوردهای شهر تنها یک اشتباه لفظی صورت گرفته و به شهردار ربطی ندارد/ اتفاقا افزایش فضای سبز پیرامونی بسیار مهم است

عصر قم - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اهمیت توسعه فضای سبز گفت: در مورد ۱۲۵۰ هکتار بوستان جنگلی اعلام شده در بیلبوردهای شهر تنها یک اشتباه لفظی صورت گرفته و این مقدار درواقع در کمربند سبز ایجاد شده که اتفاقا بسیار مهم است و باید دست متولیان امر را بوسید.

انجام ۵هزار هکتار باقی مانده از کمربند سبز پایتخت طی ۳ سال آینده

عصر قم - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت:۴۵ هزار هکتار جنگل‌کاری پیرامون پایتخت انجام شده و ۵هزار هکتار باقی مانده که به شهردار تهران قول داده ایم در ظرف ۳سال با کمک شهروندان تهرانی و رهنمودهای شورا این طرح را تکمیل کنیم. با این جنگل کاری ها از ساخت و سازها و خدمات پس از آن جلوگیری صورت می‌گیرد.

درخواست از استاندار تهران برای تعطیلی ادارات

عصر قم - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: شاخص‌های آلودگی هوا به شدت در حال افزایش است و در برخی مناطق از جمله ۹ و ۲۱ و ۲ و ۶ و ۱۳ به ۵۰۰ رسیده است.

از هوشمندسازی و تجمیع پیمانکاران حوزه پسماند تا تشکیل کارگروه برای کودکان زباله‌گرد

عصر قم - استفاده از فناوری‌های نوین و هوشمندسازی، تجمیع پیمانکاران، تعریف ۸ پهنه جمع‌آوری و توجه به کودکان زباله‌گرد از مهمترین اهداف شهرداری تهران در حوزه پسماند در این دوره از مدیریت شهری است.

روزی که فرشتگان، بال سترگ خود را بر زمین گستراندند

عصر قم - روزی که فرشتگان آسمان، بال سترگ و سپید خود را بر زمین گستراندند، تا دل‌های بزرگ‌مردان ایران زمین را به شاهراه ایمان و ریسمان الهی اتصال داده و مژده فتح‌الفتوحی را رفیق راه آنها گرداند.

موضوعات فرهنگی بنیان شهر را شکل می‌دهد/در شهرداری‌ها ما یک رسالت الگو سازی بر دوشمان داریم

عصر قم - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

افزایش رضایت‌مندی شهروندان در اولویت مدیریت شهری پایتخت است

عصر قم - عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جلسه ملاقات مردمی شهرداری منطقه ۱۶ اظهار داشت: پاسخگویی شایسته و تسریع در رسیدگی به مطالبات شهروندان، رضایت آنها را فراهم می کند.

ایجاد بانک اطلاعاتی جامع، شرط شکل‌گیری شهر هوشمند است

عصر قم - رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای ایجاد شهر هوشمند، استقرار نهاد مدیریت دانش و ایجاد بانک اطلاعات جامع در دسترس و قابل ‌ویرایش، از شروط اصلی آن به شمار می‌آیند.

گرامی‌داشت سالروز آزادسازی خرمشهر با اجرای بسته‌برنامه «خرمشهرها در پیش است»

عصر قم - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بسته‌برنامه «خرمشهرها در پیش است» را به مناسبت چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر در فرهنگ‌سراهای مناطق ۲۲ گانه اجرا می‌کند.

روابط عمومی صدای خدمت را به گوش مردم می‌رساند

عصر قم - معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در حاشیه نشست مدیران شهرداری تهران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به مناسبت هفته روابط عمومی گفت: نیروهای روابط عمومی راویان زحمت و خدمت هستند و مسئولیت خطیر و مهمی را برعهده دارند؛ روابط عمومی ها صدای خدمت را به گوش مردم می رسانند که وظیفه بسیار مهمی است.

برپایی «همایش یاد ایثار» در بوستان ولایت

عصر قم - همزمان با چهلمین سالگرد فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، همایش «یاد یاران» روز سه شنبه سوم خرداد ماه در سالن استاد شهریار بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود.

مالکان بناهای تاریخی از پرداخت عوارض مرمت معاف شدند

عصر قم - سرپرست مدیریت بافت و بناهای تاریخی شهر تهران از آغاز صدور پروانه مرمت برای بناهای ارزشمند و تاریخی خبر داد و گفت: مصوبه "فرآیند صدور پروانه مرمت و بهره برداری از بناهای تاریخی و ارزشمند شهر تهران" موجب ایجاد انگیزه برای مرمت و حفظ بناهای تاریخی و دارای ارزش و جلوگیری از تخریب این بناها می‌شود.

اجرای پویش "سلامتی را قدم بزن" در بوستان سرخه‌حصار

عصر قم - همایش کوه‌پیمایی در راستای پایدارسازی گروه های داوطلب واکنش اضطراری محله (دوام) و ارتقای سطح آمادگی جسمانی گروه های عملیاتی دوام، در ارتفاعات بوستان سرخه حصار برگزار شد.

از پروژه‌های احداث میادین میوه و تره بار تا مجموعه‌های ورزشی و سوله‌های مدیریت بحران

عصر قم - مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از امضای چند تفاهم‌نامه همکاری میان این سازمان با سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران و شهرداری‌های مناطق ۷ و ۱۲ خبر داد.

تور ادبی چهار خانه

عصر قم - تور ادبی گردشگری به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی به همت ستاد گردشگری و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی با بازدید از خانه موزه های اخوان ثالث، فروغ فرخزاد، سیمین و جلال و نیما یوشیج با حضور علاقمندان به شعر و ادبیات فارسی روز یکشنبه اول خردادماه برگزار شد.

سرنوشت فرزندان راستین انقلاب، جهاد در راه خدا در مقابله با دشمنان اسلام و ایران است

عصر قم - شهردار تهران در پی حادثه ترور حسن صیاد خدایی با انتشار پیامی، شهادت پاسدار سرافراز اسلام و انقلاب و مدافع راستین حرم اهل بیت(ع) را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده بزرگوار شهید و همه دوستان و همکاران این شهید تبریک و تسلیت گفت.

رایزنی برای تبدیل خانه پروین اعتصامی به خانه موزه/تاریخ ادبی تهران رونق می‌گیرد

عصر قم - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران تاکید دارد، وظیفه حفاظت و مرمت از خانه‌های تاریخی برعهده میراث فرهنگی است و شهرداری طبق مسئولیت اجتماعی‌ای که برعهده دارد، تملک، مرمت و حفاظت از خانه‌های تاریخی را در شهر تهران انجام می دهد.

روند آماده‌سازی زیرساخت‌های اربعین در مرز چزابه آغاز شد

عصر قم - ستاد برنامه ریزی اربعین حسینی شهرداری منطقه ۳ در استان خوزستان به منظور تسهیل در تردد روان زائران از گذرگاه مرزی چزابه آغاز به کار کرد و زیر ساخت ها در این مرز آماده سازی شد.

روایت مقاومت؛ عنوان برنامه‌های مناسبتی سوم و چهارم خرداد در شهر تهران

عصر قم - مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران با توضیح برنامه های شهرداری تهران به مناسبت پاسداشت سوم و چهارم خرداد، گفت: با توجه به سیاستها و رویکردهای جدید مدیریت شهری، ویژه برنامه های فرهنگی، آیینی و مذهبی با عنوان "روایت مقاومت" و ذیل شعار کلی "ما مقاوم هستیم" برای استفاده عموم شهروندان تهرانی برگزار خواهد شد.

افزایش بالغ بر دوبرابری مراجعان به میادین میوه و تره‌بار/جزییات راه‌اندازی ۳۱ غرفه در ایستگاه‌های مترو

عصر قم - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درباره وضعیت خدمت‌رسانی میادین در روزهای گذشته که قیمت کالاهای اساسی افزایش یافت، توضیح داد.

نوای حماسه سوم خرداد در محله‌های شمال شرق تهران طنین‌انداز می‌شود

عصر قم - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری ویژه برنامه های روایت مقاومت در روزهای سوم، چهارم و پنجم خرداد ۱۴۰۱ در سطح محله های ۲۰ گانه منطقه خبر داد.

احتمال آغاز به کار درگاه واحد صدور مجوزهای شهرداری در نیمه دوم امسال

عصر قم - رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت ارائه لایحه توسط شهرداری در زمان مقرر، درگاه واحد صدور مجوزها در نیمه دوم امسال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

انتقاد عضو شورا از عدم رای به هفت نفر از کارکنان رسمی شهرداری جهت انتصاب به عنوان قائم‌مقام ذی‌حساب

عصر قم - رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص عدم رای به هفت نفر از کارکنان رسمی شهرداری تهران جهت انتصاب به عنوان قائم‌مقام ذی حساب اظهار کرد: نمی‌توانیم بگوییم حامی کارکنان شهرداری هستیم و در جایی دیگر اینگونه عمل کنیم؛ این آراء به معنای اینکه این افراد شایستگی نداشته‌اند، نیست.

ضرورت ایجاد مراکز ثابت خون‌گیری در تمام مناطق شهرداری تهران

عصر قم - عضو شورای شهر تهران گفت:در هر منطقه شهرداری تهران، حداقل یک مرکز ثابت خون گیری باید وجود داشته باشد که در همین خصوص دست یاری به سوی اعضاء شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران دراز می کنیم.

میراث فرهنگی مهم ترین عامل وحدت است

عصر قم - وزیر میراث فرهنگی گفت: میراث فرهنگی هویت و شناسنامه ما و مهم ترین عامل وحدت و انسجام ما محسوب می شود.

رکوردشکنی تهران با کمربند سبز

عصر قم - در سال۱۴۰۱ برای نخستین‌بار به میزان ۱۵۰۰هکتار از کمربند سبز پیرامون شهر تهران توسعه خواهد یافت. پیش از این، یعنی از اواخر دهه۵۰، توسعه کمربند سبز حریم تهران در یک سال به این میزان نرسیده است.

ساير مطالب

افراد کم درآمد خدمات بیمه درمانی دریافت می‌کنند/ لیست افراد کم درآمد به سازمان بیمه سلامت ارسال شد

دکتر عبدالملکی سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران

سرپرست دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

مصوبه حداقل دستمزد 1401 شورای عالی کار تغییر نمی‌کند

اولین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان برگزار شد

تشکیل یک مجموعه سیاستگذار، راهبر و ناظر در حوزه امور بانوان و خانواده

جهش تولید، نیازمند اصلاح روابط کار

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی یزد: رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی در کارگاه ها برای حفظ و صیانت از نیروی کار الزامی است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: کارگران سرمایه های اصلی اقتصاد جامعه هستند

73 میلیارد تومان اعتبار برای مشاغل خانگی در آذربایجان‌شرقی پرداخت شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: ایجاد خانه بهداشت در راستای صیانت از نیروی کار است

صندوق کارآفرینی امید برای 2 هزار و 740 نفر کرمانشاهی شغل پایدار ایجاد کرد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: باید طوری در عرصه کار عمل کنیم که مدیون خون شهدا نباشیم

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم بازنشستگان و ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین وظایف این مجموعه است

فراخوان وزارت مردم برای جذب سفیر کار ایران در سازمان بین‌المللی کار

خود را متعلق به جریان‌های کارگری می‌دانیم/ تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در حل مسائل مشارکت کنند/ تشکیل کمیته ویژه برای حل مسأله و معضل قراردادهای سفید امضا

دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای نقش‌آفرینی تشکل‌های دانشجویی در برنامه‌های تحول‌آفرین وزارت مردم

احیا 28 طرح راکد و تعطیل در کرمانشاه توسط صندوق کارآفرینی امید

دکتر عبدالملکی: کشتیرانی عنصر محرک تولید و صادرات کشور است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: ورزش باعث حضور شاداب و با قدرت کارگران در مراکز صنعتی و تولیدی می شود

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تولید کشور مدیون کارگران است

سال گذشته میزان مقرری بگیران بیمه بیکاری خراسان رضوی بیش از 17 هزار مورد بود

زنان به لحاظ انضباط، وجدان کاری و بهره‌وری شغلی در محیط کار پیشگام و ⁧‫الگو‬⁩ هستند

حضور دکتر عبدالملکی در نشست بسیج دانشجویی دانشگاه تهران به مناسبت هفته کارگر

شبکه مشاورین امور زنان و خانواده در وزارت مردم ایجاد شد

مسکنی: توسعه تعاونی در گردشگری اشتغال زنان و روستائیان را افزایش می دهد

مسکنی: آماده راه اندازی بانک مردمی هستیم

دکتر عبدالملکی: افزایش دستمزد کارگران منجر به تعدیل نیرو نخواهد شد/ امسال سال اشتغال‌آفرینی است

113 تشکل کارگری و 50 تشکل کارفرمایی در کردستان فعالیت می کنند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارگران و کارفرمایان، حلقه اصلی تولید و اقتصاد مقاومتی هستند

کارگران نوآور و ارزش‌آفرین حمایت می‌شوند

ایجاد 32 هزار فرصت شغلی با اجرای بسته پیشنهادی اشتغال منطقه سیستان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دولت از طرح‌های اشتغال روستایی حمایت می‌کند

400 ویژه برنامه هفته کار و کارگر در استان مرکزی آغاز شد

دکترعبدالملکی: دولت تمام قد پای مصوبه افزایش حداقل دستمزد ایستاده است

پوشش بیمه‌ای و رفاه جامعه کارگری اولویت وزارت مردم است/ تأکید وزیر کار بر رشد مؤلفه‌های رونق و رفع موانع تولید در کشور

ارتباط بدنه دولت با جامعه دانشگاهی دو بال توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور

اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه ملی اعلام شد

معاون کارآفرینی و اشتغال سمنان: کارگران عامل اصلی حرکت هر جامعه به سوی تعالی، رشد وشکوفایی هستند

کارگران و واحدهای نمونه‌ استان تهران در سی و سومین جشنواره امتنان معرفی شدند

دکتر عبدالملکی: افزایش حداقل دستمزد و بالاتر از نرخ تورم عزم جدی دولت برای بهبود شرایط کارگران است

نقشه راهی برای ارتقای جایگاه کارگران / علی حسین رعیتی فرد _ معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: خدمت به قشر کارگر و جامعه کار و تولید وظیفه ماست

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توسعه زیر ساخت‌های سامانه‌ای در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه مخاطب است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مجموعه های ورزش کارگری سهم قابل توجهی در سرانه ورزشی استان دارند

ستاد گرامیداشت هفته کارگر، 550 ویژه برنامه در سیستان و بلوچستان برگزار می‌کند

تخصیص 9 هزار میلیارد تومان نشان از عزم دولت و مجلس برای ادامه همسان‌سازی دارد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سپاه پاسداران یکی از نهادهای مهم برای حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب است

هدیه میلاد امام حسن مجتبی(ع) به حساب کارکنان ستادی وزارت مردم واریز شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: رفع فقر مطلق نیازمند کار جهادی است

یکشنبه های تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحولات در وزارت کار فصل جدیدی از خدمت به جامعه کارگری و کارفرمایی را فراهم کرد

مطالبات و دغدغه های کارگران و کارفرمایان در کرمانشاه پیگیری می شود

آغاز غربالگری تنبلی چشم کودکان از فردا

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:کسب و کارهای اشتغالزا در کردستان، دانش بنیان می شود

طرح زیست بوم اشتغال در قزوین اجرا می شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاون بر بهبود فرهنگ کار جمعی و اقتصاد تاثیر گذار است

تعریف بسته حمایتی دولت برای کارفرمایانی که ایجاد اشتغال جدید دارند

تحقق سیاست‌های تأمین اجتماعی نیازمند گفتمان ملی است/ وزارت کار هدایتگر تحول اجتماعی در کشور

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: شرکت‌های تعاونی استان در مسیر نوآوری

دکتر عبدالملکی در نامه‌ای به رییس جمهور خواستار تعیین تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی متناسب با افزایش حقوق کارکنان شد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار خبر داد: 300 هزار شغل در سامانه جستجوی شغل درج شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: میهن دوستی و ولایت مداری از صفات بارز ارتش است

تحقق سیاست های تامین اجتماعی نیازمند تقسیم کار ملی است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تشکل های کارگری و کارفرمایی بازوان توانمند وزارت مردم هستند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خدمت رسانی در وزارت کار به معنای واقعی متحول شده است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز تاکید کرد: ضرورت تقویت فرهنگ کار در جامعه کار و تولید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تاکید کرد: توسعه صنایع بزرگ و حمایت از کسب و کارهای کوچک دو راهبرد اصلی در ایجاد اشتغال

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: صیانت از نیروی کار رویکرد تخصصی و هدف اصلی ما است

25 کانون یاریگران زندگی در واحدهای تولیدی قزوین تشکیل شد

سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد: عدم توجه کافی به قانون معافیت مالیاتی برای توسعه ورزش کارگری در فارس

اکثریت جمعیت استان هرمزگان مخاطب دستگاه های زیرمجموعه وزارت مردم هستند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: با استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان زمینه اشتغال پایدار باید مهیا شود

دکتر عبدالملکی: بخش قابل توجهی از دستاوردهای مهم، صرفا با سالم‌سازی مدیریتی به دست می‌آید

برنامه های هفته کارگر با رویکرد دانش بنیان در استان البرز برگزار می شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقدیر و تجلیل شایسته حق کارگران است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: از توان و ظرفیت مراکز مشاوره در جهت کارآفرینی استفاده شود

جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات استان تهران برگزار شد

12 هزار پرونده دعاوی کارگری و کارفرمایی استان فارس رسیدگی شد

حدود 82 درصد اعتبارات ابلاغی اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان جذب شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تعامل و توسعه روابط با شرکای اجتماعی از اولویت های اداره کل است

اولین نشست مبارزه با فقر مطلق در استان یزد تشکیل شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارگران پشتوانه اصلی کشور در مقابل هجمه های اقتصادی دشمنان هستند

دانیالی در دیدار با نمایندگان صنعت چاپ تهران و مشهد: سلامتی و نشاط کارگران ضروری است

تاکید بر استفاده از ظرفیت گروه‌های مرجع و سازمانهای مردم نهاد در شناسایی جامعه هدف طرح فقر مطلق سیستان و بلوچستان

برگزاری نشست فعالان اقتصادی افغانستان با اداره کل امور بین‌الملل وزارت مردم

برگزاری نشست برنامه ریزی و تبیین برنامه های هفته کارگر در سمنان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: باید فراتر از وظایف خود به مردم در حوزه اشتغال خدمت کنیم

فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ پیشران توسعه کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان/ نجف علی شهبازی، سرپرست مرکز فناوری، اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

در نشست رفع فقر مطلق استان خراسان شمالی مطرح شد: توانمندسازی اقشار محروم و مستضعف گام مهمی در رفع فقر مطلق

انتخاب نهایی طرح‌های ملی سی و سومین جشنواره امتنان

کسب رتبه اول استان اردبیل در میانگین مدت زمان رسیدگی به شکایات کارگری

انجام 7127 مورد بازرسی از کارگاه‌های خراسان جنوبی در سال 1400

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: سلامت و نشاط جامعه کارگری با توسعه ورزش امکانپذیر است

101 تعاونی دانش‌بنیان در کشور برای اجرای شعار سال بسیج شدند

کارآفرینان میدان‌داران زیست‌بوم اشتغال

تشریح راهبردهای وزارت مردم برای اجرای سیاست های ابلاغی تأمین اجتماعی/ دکتر عبدالملکی: هم‌افزایی حاکمیتی را برای توسعه کشور ایجاد می‌کنیم

ایجاد میز همکاری‌های بین‌المللی برای 45 کشور در حوزه مهارت/ برگزاری دوره‌های آموزش مهارتی برای 2500 نفر از اتباع خارجی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: رفع موانع و مشکلات کارگاههای فعال سطح استان در اولویت رسیدگی