عصر قم

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان شرایط صدور، تمدید و ابطال پروانه کار اتباع خارجی را تشریح کرد

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور صیانت از نیروی کار داخلی و جلوگیری از اشتغال غیر مجاز اتباع خارجی، اصلاحیه بخشنامه جرایم بند (ج) ماده (۱۱) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۸۱) قانون کار توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرا، ابلاغ شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تخصیص اعتبارات در خراسان رضوی متناسب با جمعیت نیست

عصر قم - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به سهم ۸.۲ درصدی استان از جمعیت کل کشور گفت: در اختصاص بودجه های استانی همواره نسبت جمعیت استان به کشور در تعهدات دیده می شود اما در تخصیص اعتبارات کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

زنان محور تعالی خانواده و نظام اسلامی هستند/ باور به مدیریت زنان در کشور وجود دارد

عصر قم - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

عصر قم - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه گردشگری بهترین مسیر برای ایجاد اشتغال در استان است

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یکی از بهترین مزیت‌های توسعه و گسترش صنعت گردشگری امکان دست‌یابی به توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین راهکار جهانی کردن دستاوردهای کارآفرینان ایرانی است

عصر قم - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بیان دستاوردهای علمی، فرهنگی، اقتصادی و دانش بنیان کارآفرینان را مهم ارزیابی کرد و گفت: دستاوردهای کارآفرینان ایرانی را باید با جهاد تبیین، جهانی کرد و این مهم را کارآفرینان باید از واحدهای تولیدی خود آغاز کنند.

​۷۱ مجوز در حوزه کارآفرینی فارس صادر شد

عصر قم - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با بیان اینکه این استان از نظر صدور مجوزهای حوزه کارآفرینی در کشور پیشرو است، گفت: ۵۷ مجوز ایجاد دفاتر مشاوره کارآفرینی، ۴ مجوز شتاب‌دهنده،۶ مجوز کافه کارآفرینی و ۴ مجوز فضای کاری مشترک در حوزه کارآفرینی فارس صادر شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ترویج فرهنگ تعاون، روند توسعه اقتصادی کشور را شتاب می بخشد

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تشریح سند توسعه بخش تعاون که در دفتر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان برگزار شد آموزش را سرمایه اجتماعی جامعه دانست و گفت: شتاب توسعه اقتصاد در کشور، با تبیین فرهنگ تعاون و آموزش صحیح قوانین و مقررات آن امکان پذیر و میسر خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توطئه و جوسازی برخی رسانه ها با جهاد تبیین خنثی می شود

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: بسیاری از نقشه ها، گره های ذهنی و شبهاتی را که برخی رسانه ها با هدف ایجاد آشوب و ناامنی منتشر می کنند با جهاد تبیین خنثی می شود.

کارآفرینان برتر استان همدان ۸۰۰ فرصت شغلی ایجاد کردند

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، کارآفرینی را توانایی ایجاد یک کسب‌وکار سودآور و پایدار دانست و گفت: هفت کارآفرین برتر این استان برای ۸۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد کردند.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

عصر قم - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

دستور ویژه مرتضوی برای تسریع در اجرای قانون جوانی جمعیت/ مشارکت وزارت رفاه در تدوین برنامه هفتم توسعه

عصر قم - اولین نشست قرارگاه جمعیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تبیین راهکارهای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخش‌های تابعه این وزارتخانه تشکیل شد.

ثبت‌نام سی‌‌و‌‌چهارمین جشنواره ملی امتنان تا ۱۰ آذرماه تمدید شد

عصر قم - به دنبال درخواست‌‌های متعدد استان‌ها و استقبال جامعه کار و تولید و با هدف فرصت‌سازی عادلانه برای جامعه مخاطب، زمان ثبت‌نام کارگران، گروه‌های کار نخبه و کارفرمایان واحدهای اقتصادی در سامانه جشنواه ملی امتنان تا ۱۰ آذر سال جاری تمدید شد.

حوادث کار منجر به فوت در خراسان رضوی کاهش یافت

عصر قم - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: حوادث کار منجر به فوت در این استان طی سال جاری ۱۴ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش داشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: قرآن کریم چراغ هدایت فراروی بشریت است

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کتاب آسمانی قرآن مجید چراغ هدایت و نور راه و مسیر زندگی بشریت است که فراگیری آن و عمل به آن می تواند محیطی سرشار از صفا صمیمیت، همدلی و محیطی بدون ستیزه جویی در خانواده و جامعه ایجاد کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بسیج امروز یک تفکر و مظهر وحدت و اخلاص است

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امروز بسیج صرفا یک نهاد و یا سازمان نیست بلکه یک تفکر و مظهر وحدت و انسجام ملت و اخلاص در عمل است.

فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور/ اتحادیه‌ تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون

عصر قم - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور خبر داد و گفت: اتحادیه‌های تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون هستند.

وزارت کار نقاط مشترک زیادی با شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری دارد

عصر قم - رئیس شورای عالی استان‌ها با تأکید بر این که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقاط مشترک کاری زیادی با شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری دارد، گفت: باید بررسی‌های لازم در کارگروه‌های تخصصی صورت گیرد تا موارد مورد نظر به فعلیت برسند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اطلاع رسانی اقدامات دولت نیازمند جهاد تبیین رسانه‌ها است

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثر و مطلوبی را انجام داده و برنامه های هدفمندی در دستور کار دارد که اطلاع رسانی این خدمات، نیازمند جهاد تبیین رسانه ها است.

دولت حامی طرح‌های حمایتی و امیدآفرین بهزیستی است/ خدمت به کودکان بی‌سرپرست کاری معنوی و خداپسندانه است

عصر قم - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه مراکز و توجه به بهبود ساختار در طرح‌های سازمان بهزیستی کشور، مورد حمایت ویژه دولت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تسلط بر قوانین کار و تامین اجتماعی جزو الزامات نمایندگان کارگران است

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در دوره آموزشی قانون کار ویژه تشکلات کارگری گفت: تسلط بر قوانین کار و تامین اجتماعی جزو الزامات نمایندگان کارگران است.

۲۰۲ نفر در مرحله پایانی شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش فارس به رقابت پرداختند

عصر قم - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه ۲۰۲ نفر برای شرکت در مرحله نهایی شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان فارس شرکت کردند،گفت: اشاعه فرهنگ قرآنی در جامعه کار و تولید و شناسایی برترین‌های قرآنی این حوزه مهمترین علت برگزاری سالانه این مسابقات است.

۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان محقق شد

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: تاکنون ۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان به تعداد ۳۸ هزار و ۳۴۷ فرصت شغلی جدید محقق شده است.

اجرای بیش از ۵۰ برنامه و رویداد در هفته جهانی کارآفرینی در استان کرمانشاه

عصر قم - رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در هفته جهانی کارآفرینی(۲۵ لغایت یکم آذر ماه ۱۴۰۱) بیش از ۵۰ برنامه و رویداد ترویجی فرهنگ کارآفرینی در استان کرمانشاه اجرا می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

عصر قم - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: صیانت از نیروی کار کارگاه ها اولویت بازرسی کار استان باشد

عصر قم - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از بازرسان کار به عنوان مهمترین بازوی اجرایی اداره کل جهت نظارت بر حسن اجرای قانون کار نام برد و گفت: صیانت از نیروی کار در کارگاه ها اولویت بازرسی کار باشد.

تقویت ویژه کانون‌های کارآفرینی در کشور/ دولت به دنبال بنگاه‌داری نیست/ کارآفرینان برتر را مشاورین امین خود می‌دانیم

عصر قم - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تاکیدات و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه کارآفرینی گفت: کانون های استانی و ملی کارآفرینی و اشتغال آفرینی با همراهی و همدلی دولت و بخش خصوصی به صورت ویژه ایجاد می شود.

همراهی با مردم به سلامت نظام اداری کمک می‌کند/ ایجاد عدالت با تقویت نظارت محقق می‌شود

عصر قم - بازرس‌کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور گفت: همراهی با مردم به سلامت نظام اداری کمک می‌کند و رفع فقر، ایجاد عدالت و تحقق شعارهای دولت مردمی بدون نظارت و رعایت اصول بازرسی محقق نمی‌شود.

ارائه آموزش های مهارتی به بیش از ۷ هزار نفر در سیستان و بلوچستان

عصر قم - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۷ هزار و ۴۸۹ نفر در ۶ ماهه نخست سال جاری با شرکت در دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد استان فنون مهارتی را فرا گرفتند.

شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم برگزار شد

عصر قم - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ ترویج قرآن پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی تاکید کرد: تعهد اشتغال خراسان شمالی زیر ذره بین نظارت و پایش

عصر قم - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: آمار تعهد اشتغال و ثبت آن توسط دستگاههای اجرایی خراسان شمالی زیر ذره بین نظارت و پایش اشتغال است.

ساير مطالب

امنیت غذایی مردم قم با رعایت اصول پدافند غیرعامل تامین می‌شود

قیمت مصوب مرغ اعلام شد

ظرفیت اشتغال برای 28 هزار نفر در شهرک صنعتی شکوهیه قم فراهم است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 آبان 1401

پیش‌ بینی قیمت دلار پس از توقف مذاکرات

سرنوشت افزایش حقوق کارمندان چه شد؟

گازرسانی به خانه 160 مددجوی کمیته امداد و بهزیستی در قم

رقم نهایی حقوق جدید کارمندان و بازنشستگان

ایران در فهرست سیاه FATF باقی ماند

پرداخت 130 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی قم تا عرضه 880 هزار تن سیمان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 مهر 1401

زمان افزایش حقوق کارمندان به‌ صورت علی‌ الحساب

دامشهر قم از مهمترین مراکز تبادل دام کشور است

پیش‌ بینی جالب قیمت خودرو در روزهای آینده

شهرک صنعتی شکوهیه قم 200 هکتار توسعه می‌یابد

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی در استان قم

قیمت کنونی مرغ به نرخ مصوب کاهش یافت

130 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم پرداخت می‌شود

فرآوری محصولات کشاورزی، سرمایه‌گذاری سودآور در قم

محصولات تولیدی بانوان پردیسان قم به نمایش گذاشته شد

از لغو 90 درصد سفر خارجی‌ها به ایران تا مداخله در سفر جام‌جهانی

فرآوری محصولات کشاورزی، سرمایه‌گذاری سودآور در قم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 مهر 1401

روزانه 250 تن تخم مرغ در قم تولید و روانه بازار می شود

تامین نشدن گاز راه اندازی گلخانه ها را در قم با مشکل مواجه کرده است

چرا قیمت مسکن در قم سر به افلاک کشید؟

پنهان‌ کاری یک بانک کار دستش داد

از صادرات 196 هزار تن کالا تا ایجاد حدود پنج هزار فرصت شغلی دربخش اصناف قم

مرغ باز هم گران شد !

440 هزار تُن محصولات فولادی امسال در قم تولید خواهد شد

استقرار صنایع آلاینده در شهرک صنعتی سلفچگان قم ممنوع شد

سهم استان قم از آب سد کوچری به روال قبل بازگشت/آب قم کاملاً سالم است

توسعه کشت‌های گلخانه‌ای درآمد ارزی قم را افزایش می‌دهد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 مهر 1401

پرداخت معوقات بازنشستگی از این تاریخ

حجم صادرات کالاهای تولید شده در قم امسال به 196 هزار تُن رسید

قیمت جدید روغن خوراکی اعلام شد

هشدار جدی به خریداران خانه

متناسب‌ سازی چقدر به حقوق‌ ها اضافه می‌ کند؟

توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در قم، تضمین کننده توسعه اجتماعی و اقتصادی

بانک ها به جای مردم، به کارمندان خود وام می دهند

سرنوشت متفاوت قیمت روغن و مرغ در بازار

بخش قابل توجهی از ترافیک مرسولات سهم تجارت الکترونیک است

چهار هزار و 913 فرصت شغلی در بخش اصناف قم ایجاد شد

قیت جدید قند و شکر اعلام شد

اصناف بازار قم خواستار برخورد قاطع قوه قضاییه با اغتشاشگران شدند

یک‌هزار و 500 هکتار از مراتع واگذار شده عشایر قم بازگردانده شد

بازار خودرو به کما رفت

خبر تازه از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

چرا حذف یارانه نقدی به تاخیر افتاد؟

تحقق 100 درصدی اهداف سرمایه‌گذاری سند سال 1400 در قم

چه خودروهایی جایگزین سمند و 405 می‌ شوند؟

اطلاعیه بانک مرکزی برای خرید و فروش ارز

حذف قرعه‌ کشی خودرو کلید خورد

قم با 118 شرکت دانش بنیان مقام هفتم کشور را داراست

68 درصد مصوبات ستاد تسهیل اجرایی شده است

عرضه بدون محدودیت گوشت منجمد در قم

الزام جدید بانک مرکزی برای صرافی‌ ها

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 10 مهر 1401

جزئیات طرح مالیات بر مجموع درآمد اعلام شد

سرانجام معوقات بازنشستگان به کجا رسید؟

از احداث 100هکتار گلخانه سالانه تا صادرات 170 میلیون دلاری قم

این یارانه‌ بگیران حتما حساب خود را چک کنند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 7 مهر 1401

190 هزار دستگاه یخچال و فریزر امسال در قم تولید می‌شود

صادرات قم به مرز 170 میلیون دلار رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 مهر 1401

زمان واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان

سالانه 100 هکتار گلخانه در قم احداث می‌شود

از تلاش صادرکنندگان قمی برای حضور موفق در بازارهای آفریقا تا تولید 12 هزار تن انواع کاغذ

جزییات تازه درباره افزایش حقوق کارمندان دولت

پاسخ وزارت صنعت درباره افزایش قیمت خودرو

اتفاق عجیب اما وقعی که در رابطه با دستمزد افتاد

آخرین وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 شهریور 1401

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 شهریور 1401

سند دار کردن اراضی به فعالیت‌های کشاورزی در قم جان تازه‌ای می‌دهد

صادرکنندگان قمی به دنبال حضور موفق در بازارهای آفریقایی هستند

توضیحی درباره همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان

امسال 12 هزار تُن انواع کاغذ در قم تولید می‌شود

جدیدترین قیمت آپارتمان بالای 100 متر در تهران

قم دارای 2 هزار و 500 هکتار باغ انار است

سرمایه‌گذاری 112هزار میلیاردریالی دربخش صنعت تا واردات خودرو از گمرکات قم

سرنوشت حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران

مسکن اجاره ای راهکاری برای حل مشکل اجاره بها !

خبرهای محسن رضایی درباره تغییر نظام یارانه ها

مدیرکل غله: گسترش عرضه نان کامل در قم ارتقا سلامت شهروندان را به دنبال دارد

این 4 کالای اساسی ارزان شدند

واردات خودرو از طریق گمرکات منطقه ویژه‌ اقتصادی سلفچگان قم انجام خواهد شد

خبر خوش رییس بانک مرکزی درباره پول جدید ایران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 شهریور 1401

حجم سرمایه‌گذاری در بخش صنعت قم از 112 هزار میلیارد ریال فراتر رفت

جزئیات واریز حقوق بازنشستگان با احکام جدید

بیشترین سطح زیر کشت استان به جو اختصاص پیدا کرد

واحدهای تولیدی مرتبط با سوغات زائر در شهرک‌های صنعتی قم افزایش می‌یابد

پروژه گازرسانی به شهرک‌های صنعتی قم 58 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

افزایش استقبال سرمایه‌گذاران برای فعالیت‌ در شهرک‌های صنعتی قم

جزئیات ثبت‌ نام سومین مرحله قرعه‌ کشی ‌خودرو

مالیات ثروتمندان قسطی شد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 شهریور 1401