عصر قم

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ما الگویی را دنبال می کنیم که سرمایه‌های خرد را هم جذب کنیم/ذخیره ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومان از منابع در شهر

عصر قم - شهردار تهران گفت:تهران زمینه های بسیار زیادی دارد که بتواند سرمایه گذار را به عنوان سرمایه پذیر به یک مجموعه مولد تبدیل کند که سرمایه گذار سود خود را به دست بیاورد و مردم منتفع شوند و شهر پیشرفت کند.

ضرورت استفاده از تجربیات شهرداری تهران برای ساخت ۳ پردیس تفریحی در اهواز

عصر قم - در بازدید شهردار اهواز از غرفه شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، بر ضرورت همکاری های مشترک در راستای ساخت و راه اندازی مجموعه های تفریحی و گردشگری در اهواز تاکید شد.

شهردار تهران: اداره شهر را بر پایه مدیریت مردم قرار دادیم / فنداکوا: «سرمایه‌گذاری سبز» یکی از محورهای مدیریت شهری صوفیا است

عصر قم - شهرداران تهران و صوفیا در حاشیه همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران با دیدار و گفت‌وگو کرد.

ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناطق شهری نقطه قوت نمایشگاه است

عصر قم - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ارائه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری مناطق مختلف شهرداری تهران، نقطه قوت و اتفاق ویژه نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری است.

مدیریت شهر با مشارکت خانواده‌ها

عصر قم - زهره الهیان در نمایشگاه خواهرخواندگی و توانمندی‌های مدیریت شهری: رویکرد تحولی‌ که شهرداری تهران در حوزه مدیریت شهری خانواده محور اتخاذ کرده‌اند، بسیار مورد اهمیت است.

رضایت شهروندان تهرانی از خدمات درمانگاه‌های شرکت شهرسالم

عصر قم - رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری که در بوستان گفت‌وگو در جریان است، ضمن بازدید از غرفه شرکت شهر سالم گفت: خدمات این شرکت در محله‌های تهران با رضایتمندی و استقبال مردم همراه شده است.

«پس‌قلعه» به عنوان روستای گردشگری معرفی می‌شود

عصر قم - رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران در حاشیه حضور در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری گفت: منطقه یک قطب گردشگری تهران است و به همین دلیل برنامه های زیادی برای معرفی این منطقه داریم.

امکان صدور مجوز ساخت و ساز به تعاونی جهادکشاورزی در مرادآباد وجود ندارد/در انتظار حکم شورای تامین برای برخورد با تخلفات هستیم

عصر قم - شهردار منطقه ۵ گفت: ساخت و ساز تعاونی بیست گانه جهاد کشاورزی در محله مرادآباد خارج از حریم شهر تهران قرار دارد و امکان ارائه مجوز ساخت و ساز نیز وجود ندارد.

بازدید اعضای شورای شهر و نمایندگان تهران در مجلس از غرفه شرکت شهر سالم

عصر قم - جمعی از نمایندگان تهران در مجلس و اعضای شورای شهر پایتخت از غرفه شرکت شهر سالم در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران بازدید کردند.

بافت فرسوده پله ای برای نوسازی کل تهران /هفته آینده خط ۱۰ مترو را شروع خواهیم کرد

عصر قم - شهردار تهران گفت: قریب یک پنجم از مساحت شهر در وضعیت ناپایدار و فرسوده قرار دارد، بنابراین می توان بخش بافت فرسوده را پله ای برای نوسازی کل شهر تهران قرار دهیم.

بافت فرسوده پله ای برای نوسازی کل تهران است

عصر قم - شهردار تهران گفت: قریب یک پنجم از مساحت شهر در وضعیت ناپایدار و فرسوده قرار دارد، بنابراین می توان بخش بافت فرسوده را پله ای برای نوسازی کل شهر تهران قرار دهیم.

شهرداری کتابچه سرمایه‌گذاری‌ها را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد/ همراهی سیستم بانکی با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

عصر قم - ابوالحسنی گفت: اگر بحث از سرمایه‌گذاری می‌شود، شهرداری باید کاری که در این مسیر شروع کرده را تکمیل کند و باید کتابچه‌های سرمایه‌گذاری در اختیار سرمایه‌گذاران قرار بگیرد.

هشدار درباره آغاز موج جدید شیوع کرونا در کشور / این واکسن ایرانی از بهترین واکسن‌های دنیا در برابر کروناست / واکسیناسیون اهمیت خود را از دست داده است

عصر قم - مجوز تزریق دوز یادآور کرونا برای کسانی که ۶ ماه از تزریق نوبت قبلی واکسن‌شان گذشته باشد، صادر شده و این در حالی است که با وجود افزایش موارد ابتلا به کرونا و احتمال وقوع یک موج جدید از بیماری، استقبال از واکسن‌ها در کشور به شدت کاهش یافته است.

مهمانان دومین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری» چه کسانی بودند؟

عصر قم - دومین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» با حضور وزیر آموزش و پرورش، میرسلیم، الهیان، توانگر و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری و مسئولان دولتی سپری شد.

لزوم راه‌اندازی مراکز فرآهنگ/ رفع موانع زیست‌پذیری شهر تهران برای سالمندان ضروری است

عصر قم - رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اصل تکریم سالمندان و آماده‌سازی شهر برای حضور فعالانه سالمندان، از معاونت‌های مختلف شهرداری تهران خواست موانع زیست‌پذیری شهر تهران را برای سالمندان در حوزه­ ماموریت‌های خود شناسایی و رفع کنند.

تبدیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر به کلینیک ساختمانی

عصر قم - مدیرعامل موسسه فناوران شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران قرار است برای نخستین بار این دفاتر را که مردم برای دریافت خدمات مختلف به آنجا مراجعه می کنند را به کلینیک ساختمانی تبدیل کنیم.

دیدار شهردار تهران با فرماندار هاوانا و شهردار ماناگوا

عصر قم - علیرضا زاکانی شهردار تهران امروز با رینالدو گارسیا زاپاتا فرماندار هاوانا پایتخت کوبا و رینا خوآنیتا روئدا آلوارادو شهردار ماناگوا به همراه سفیر نیکاراگوئه در ایران دیدار و گفتگو کرد.

باب تبادل تجارب بین‌المللی در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری باز شده است

عصر قم - مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: ارائه توانمندی های مدیریت شهری در بخش های مختلف و تعاملات با سایر کلانشهرهای کشور و بهره گیری از تجارب بین المللی در ارتباط با شهرهای خواهر خوانده فرصتی است که باب آن در این نمایشگاه باز شده است.

مجمع عمومی سالانه شرکت مترو برگزار شد

عصر قم - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) برای بررسی صورت‌های مالی و استماع گزارش عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ به ریاست سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.

مهمانان اولین روز نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» چه کسانی بودند؟

عصر قم - مراسم افتتاحیه نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» با حضور وزیر کشور، شهردار تهران، رئیس و اعضای شورای شهر، شهرداران کلانشهرها، نمایندگان شهرهای خواهرخوانده و مدیران شهری برگزار شد.

تخریب پل پالادیوم مبارزه با فساد بود

عصر قم - نایب رئیس شورای شهر تهران در حاشیه نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهر تهران گفت: وقتی تخلفی صورت می گیرد باید شجاعت مقابله با آن را داشت و تخریب پل پالادیوم نشان از اقتدار و قدرت شهرداری تهران و منطقه یک داشت.

نقش موثر انتقال تجربیات شهرداری کلان‌شهرها در افزایش کیفیت زندگی و ارتقای تکنولوژی‌های نوین

عصر قم - شهردار منطقه ۱۹ با حضور در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران» بازدید کرد.

نمایشگاه نشان داد شهرداری در موضوع کودکان و نوجوانان اقدامات خوبی انجام داده است/ضرورت گسترش تعاملات با شهرداری

عصر قم - نوری گفت: شهرداری تهران کارهای بسیار خوبی را در حوزه‌های اجتماعی، نرم‌افزاری، هنری و فرهنگی انجام داده و با پرداختن به مسائلی مانند ورزش و یادمان شهدا در مدارس بابی را گشوده که گسترش این اقدامات نیازمند انعقاد قرارداد و تفاهم نامه هایی فی مابین شهرداری و آموزش و پرورش است.

مدیریت شهری در این دوره اقدامات زیربنایی خوبی را شروع کرده است/آماده همکاری با مدیریت شهری هستیم

عصر قم - نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری در این دوره اقدامات زیربنایی خوبی را شروع کرده، هرچند مواردی که باید در اختیارشان باشد هنوز به صورت کامل فراهم نشده است.

حضور در میدان و در کنار مردم بودن از خصوصیات ویژه این دوره مدیریت شهری است

عصر قم - موسوی گفت: مهمترین دستاورد مدیریت شهری در این دوره تغییر رویکردی است که اتفاق افتاده و مدیریت شهری خودش را خدمتگزار مردم معرفی کرده است؛ در واقع حضور در میدان و در کنار مردم بودن از خصوصیات ویژه مدیریت شهری است.

انتقال تجربیات از دوباره‌کاری در پروژه‌ها جلوگیری می‌کند

عصر قم - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: تعامل و انتقال تجربیات در نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های مدیریت شهری از دوباره کاری و اجرای پروژه‌های نادرست و همچنین هزینه اضافی جلوگیری می‌کند.

یک فوریت طرح «نظام‌نامه مدیریت محله» مصوب شد

عصر قم - در هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، یک فوریت طرح «نظام‌نامه مشارکت محله‌ای شهروندان با مدیریت شهری» با ۱۱ رأی موافق به تصویب رسید.

تاثیر کیفیت مصالح بر ایمنی ساخت‌وساز چیست؟

عصر قم - مقاومت یک سازه در برابر حوادثی نظیر زلزله، توفان و ... در گرو فاکتورهای متعددی است که مصالح مناسب و استاندارد یکی از آنها محسوب می‌شود. در این میان اما گاهی دیده شده که کیفیت و استانداردهای مصالح چندان مورد توجه قرار نگرفته و این مهم از چشم ناظران نیز دور مانده است، این بی‌توجهی اما ممکن است سال‌ها از دید پنهان مانده اما ناگهان در یک زلزله یا حتی بروز حوادثی کوچک در ساختمان خود را نشان دهد، یک کارشناس ایمنی و سوانح طبیعی به تشریح اهمیت استفاده از مصالح استاندارد در ایمنی سازه‌ها پرداخته است.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت‌های خوبی برای تهران ایجاد خواهد کرد

عصر قم - سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند باعث ایجاد گشایش همکاری‌های جدید بین شهرهای مختلف جهان با تهران شود و می‌توان از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی از طریق برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در راستای همکاری‌های بیشتر بین‌المللی به خوبی استفاده کرد.

جایگاه شهرداری‌ها در قانون به درستی تبیین نشده است

عصر قم - چمران گفت: در قانون اساسی هنوز هم جایگاه شهرداری‌ها به درستی تبیین نشده است. مدیریت محلی از مدیریت کلان کشور جدا شده و مدیریت محلی به مردم سپرده شده است؛ این جداسازی اتفاق بسیار خوبی بوده که هنوز در کشور ما جا نیفتاده است.

این نمایشگاه می تواند بستری برای تعاملات کاربردی بین شهرها باشد

عصر قم - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که دیپلماسی شهری به مرحله اجرا و عملیاتی برسد.

مشکل بسته بودن ورودی ایستگاه مترو به بوستان گفتگو رفع می‌شود/ نمایشگاه فرصتی همگانی برای آشنایی با توانمندی‌های شهرداری تهران

عصر قم - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: با وجود اینکه ما مدیران در مجموعه شهرداری فعالیت می‌کنیم اما گاها با بسیاری از اقدامات و توانمندی‌ها آشنا نیستیم. این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی همگان با این توانمندی‌هاست.

ویژه‌برنامه سلام فرمانده در بوستان نیلوفر منطقه ۲۱ برگزار شد

عصر قم - با حضور شهروندان ولایتمدار و شهید پرور محلات سیزده گانه منطقه ۲۱، اجتماع بزرگ خانوادگی غرب تهران و اجرای سرود سلام فرمانده با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه ۲۱ در محل زمین فوتبال بوستان نیلوفر برگزار شد.

آمادگی سازمان فاوای شهرداری تهران برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مقابله با حمله سایبری

عصر قم - برای نخستین بار ابعاد حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران در جمع مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران بررسی و درخواست برپایی همایشی آموزشی با محوریت به اشتراک‌گذاشتن تجربیات مقابله با نفوذ سایبری مطرح شد.

تبدیل ایران به کشور هدف برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

عصر قم - سرپرست سازمان امور دانشجویان در مورد دانشجویان ایرانی خارج از کشور گفت: هدف سازمان امور دانشجویان این است که تا می‌تواند کاری کند که کشور ما تبدیل به کشوری هدف برای دانشجویان بین المللی شود.

سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه۶ رونمایی شد

عصر قم - سند برنامه عملیاتی شهرداری منطقه ۶ با حضور لطف الله فروزنده معاون شهردار تهران، رنجبریان شهردار منطقه ۶ و جمعی از مدیران ارشد شهرداری منطقه رونمایی شد.

نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»

عصر قم - نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» امروز یکشنبه ۱۲ تبر ۱۴۰۱ آغاز به کار کرد. این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل بوستان گفتگو میزبان علاقه‌مندان است.

ساير مطالب

جلسه شورای شهر با حضور علیرضا زاکانی

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به شهروندان با نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری

به دلیل سوء‌مدیریت در سنوات گذشته، خروجی عینی دستاوردهای این دوره مدیریت شهری کمی زمان‌ می‌برد

«حمید نیلی» مدیر مجموعه تماشاخانه ایرانشهر شد

نظم بخشی به بازار مکاره اجاره خانه با اجاره داری حرفه‌ای/زمان صدور پروانه ساخت به 2 تا 5 ماه رسیده است

کاهش فاصله شمال و جنوب با جدیت دنبال می‌شود/ صدور ماهانه 6 هزار پروانه ساخت در بافت فرسوده

اجرای طرح جمع‌آوری سازه‌های تبلیغاتی فرسوده در منطقه2

آغاز به کار نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»

چهار کتیبه سفالی موجود در بزرگراه شهید صیاد شیرازی مرمت خواهد شد

رونمایی از طرح پروژه باغ ایرانی گلاریس در نمایشگاه خواهرخواندگی و دستاوردهای مدیریت شهری

ارائه توان و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری منطقه13 در نمایشگاه تهران 1401

پرداخت 240 میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت برای خرید خودرو ون به تاکسیرانان

خیزش مجدد اپیدمی کرونا/ ضرورت اجرای هر چه سریعتر طرح شهید سلیمانی

خنک مثل مترو/ شهر زیر زمینی تهران 10 تا 15 درجه خنک‌تر از خیابان

دیدار تعدادی از فعالان مسجد جامع صفا و رئیس سازمان بازرسی کل کشور با زاکانی

«معتادان متجاهر» در آغوش خانواده درمان می‌شوند/ حمایت یک میلیاردی از طرح‌های نوآوری حوزه مواد مخدر

شاخه جنوب‌شرقی بزرگراه یادگار امام(ره) تعیین تکلیف شد + جزییات

تکلیف افزایش تعداد مسافران تاکسی هنوزمشخص نیست/تخلف تاکسی‌ها برای اخذ کرایه اضافی دوران کرونایی

اصلاح هندسی 27 هزار متر مربع از معابر منطقه 22

جنس کار بهداشتی و درمانی با دردهای مردم عجین است

بازگرداندن 23 هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری طی 10 ماه/ کاهش یک ششمی زمان صدور پروانه در چند منطقه/ ارائه پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری؛ این‌ هفته

نزدیک به 2 هزار منفذ فعال موش در منطقه 19 شناسایی و طعمه‌گذاری شد/زنده‌گیری 214 قلاده سگ ولگرد طی 3 ماه

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

استارت پروژه ملی در تهران زده شد/خرید دستگاه زباله سوز 1100 تنی برای پایتخت

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

پایش عملکرد و برنامه‌های شهرداری‌های نواحی منطقه 10 برای اولین بار

رسانه‌ چه تاثیری بر شهر دارد؟

دومین مرکز گیاه‌پزشکی آموزشی منطقه 2 افتتاح شد

شهرداری تهران صاحب بزرگترین عرصه‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری است

برگزاری سلسله نشست‌های اجتماعی‌سازی و بودجه‌خوانی بودجه 1401 شهرداری تهران

صدور مجوز بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های پایتخت آغاز شد

نشست خبری رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

اورهال ضروری 700 واگن مترو/ ورود شرکت اروپایی برای اورهال

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران منصوب شد

عملکرد شهرداری منطقه 18 مبتنی بر توسعه پایدار است

نظارت بر نحوه ساخت و سازها در مناطق افزایش می‌یابد

برپایی اولین میز تخصصی گردشگری خوراک ملل در منطقه گردشگری عباس‌آباد

مثبت 40

شهرداری درصدد است تا در جهت ارتقا سلامت شهروندان قدم بردارد

به دنبال کشف استعدادهای ورزشی در محلات هستیم

جزئیات حادثه آتش‌سوزی مقاومت سقفی قطار در خط یک مترو

اینفوگرافیک | ناگفته‌هایی از بازار تهران / چند سرای ناایمن در بازار وجود دارد؟

لزوم ارتقای سلامت اجتماعی و ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان

دیدار شهردار تهران با خیرین مدرسه ساز

همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر تهران نقطه عطف توانمندسازی اقتصاد شهری است

ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های آسیب‌پذیر در سرای محلات منطقه 15

کارکنان خدوم؛ رانندگان تاکسی

از پیشنهاد راه‌اندازی میادین بر خط تا ساماندهی وانت بارهای میوه فروش به نفع شهروندان

سن اعتیاد 15 سال/ماده مخدر تریاک 75 درصد از سهم مصرف مواد مخدر را در کشور داراست

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه 8 در پویش قرار خدمت

توافق کامل شهرداری و وزارت دفاع درباره پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

ایمن‌سازی و مناسب‌سازی 18 هزار مترمربع از معابر منطقه

ضرورت توجه مدیریت شهری به احداث پارکینگ محله‌ای با اولویت بافت فرسوده

برنامه‌های دولت در جهت تسهیل ازدواج جوانان باشد

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

از تبار هابیلیان

دعوت دبیرکل سازمان گردشگری جهانی از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین‌المللی شهرداران در اسپانیا

ضرورت اجرای دقیق ضوابط و قواعد شهری در منطقه 22

لزوم فراهم‌سازی فضایی بانشاط در شهر با رویکرد آموزش به کودکان

طرح توانمندسازی اقتصادی بانوان محله عبدل‌آباد در منطقه 19 اجرا می‌شود

نخستین جشنواره فرهنگی-هنری «مهاجر» برگزار می‌شود

بررسی ترافیکی بازگشایی پروژه نیایش در منطقه 5

تاکید استاندارتهران بر تکمیل مسکن‌های مهر و ملی پردیس/ واحدهای مسکونی نباید ناقص تحویل مردم شود

ارتقاء سلامت کارکنان و کاهش هزینه‌های درمان با پیگیری استراتژی پیشگیری

بازدید مدیرکل پایش برنامه شهرداری تهران از مجموعه فرهنگی رازی و پروژه ایمن‌سازی گود برج میلاد

شناسایی 557 سرای نا ایمن و 7 سرای بحرانی در بازار

توضیحات شهردار منطقه 8 در خصوص گزارش عضو شورا از محله وحیدیه

بهسازی معابر منطقه 10 با انجام بیش از دو هزار متر نهرسازی

نجات 6 کارگر از حادثه گازگرفتگی در خیابان سئول

خداحافظی با گود مخوف برج میلاد/ از واگذاری گود به شهرداری تا آغاز ایمن‌سازی پس از 9 سال

دیدار شهردار تهران با بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی امیر کبیر

مانور عملیاتی انتشار دود و حریق در قطار و تخلیه مسافری

افتتاح مجتمع نگهداری معتادان متجاهر در هفته آینده

ماجرای ترور ناموفق آیت‌الله خامنه‌ای چه بود؟

افزایش بیماری‌های گوارشی در تابستان/ باکتری وبا، سویه‌های گوناگونی دارد

رسیدگی به پرونده متروپل در آستانه اتمام است

انتشار فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی «ترنج»

ایجاد 5 مرکز برای معتادان

پایان‌کار به شرط امنیت

آمادگی شهرداری منطقه یک برای حضور در نمایشگاه تهران 1401

ساماندهی نیروهای شرکتی در دستگاه‌ها یک ضرورت است

برگزاری چهارمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهرداری منطقه 7

اجرای طرح راه خدمت در خیابان میرداماد

انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن به مصلحت نیست/ پیشرفت خوبی در حوزه مترو داشته‌ایم

ورود دادستانی به ترک فعل برخی مسئولان در موضوع آلودگی هوا/ وضعیت ساختمان‌های ناایمن در دادستانی بررسی شود

یگان حفاظت بازوی اجرایی مدیریت شهری است

تذکرات و پیشنهادات شورایی‌ها در هفتاد و سومین جلسه پارلمان شهری

تبیین باید عمل‌گرایانه، بدون مصلحت‌اندیشی و به دور از هیاهو باشد

تعیین تکلیف گود برج میلاد با دستور شهردار تهران/ایمن‌سازی گود یک سال زمان می‌برد

معرفی اعضای هیأت انتخاب بخش محله

افتتاح بزرگترین بازار دستفروشان کالای دست دوم کشور در خلازیر

جان دوباره در درختستان

ساماندهی معابر شهرک شهید باقری/تحقق درخواست چند ساله شهروندان

حضور دادستان کل کشور در صحن شورا به مناسبت روز قوه قضائیه

لزوم تسریع در اجرای پروژه‌ها و پیگیری مطالبات شهروندان

منطقه 22 الگوی گردشگری شهری برای سایر کلانشهرها است

صیانت از حریم تهران نیازمند یک همکاری بین بخشی است

آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر

بازدید شهردار تهران از گروه صنعتی مپنا

75 درصد ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه22 دارای سرپناه هستند