عصر قم

آخرين مطالب

پسر مرموز عینکی دلیل قتل همسر جوان! اجتماعی

پسر مرموز عینکی دلیل قتل همسر جوان!
  بزرگنمايي:

عصر قم - خراسان / حدود 10 روز بود که انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی را با هم مصرف می کردم تا خودکشی کنم چرا که رفتارهای مرموز آن پسر عینکی شاسی سوار به شدت عذابم می داد به همین دلیل...
این ها بخشی از اظهارات مرد جوانی است که همسر سابقش را با ضربات وحشتناک خنجر در وسط خیابان به قتل رساند. او بعد از مدتی فرار، خود را تسلیم نیروهای انتظامی کرد. متهم این پرونده جنایی پس از پاسخ به سوالات تخصصی قاضی به بازسازی صحنه جنایت پرداخت و چگونگی قتل هولناک همسرش را در حضور مقام قضایی شرح داد.
عامل این جنایت بی رحمانه سپس در گفت وگویی کوتاه به سوالاتی درباره سرگذشت خود و ماجرای ازدواج و طلاق تا ارتکاب قتل پاسخ داد. آن چه می خوانید نتیجه گفت وگو با مردی است که در سکوت صبحگاهی، همسرش را در خیابان به طرز دلخراشی کشت.
نامت چیست؟ علی – ص
میزان تحصیلات؟ فوق دیپلم (کاردانی) دارم و در رشته مکانیک خودرو در دارالفنون بجنورد تحصیل کردم.
چند خواهر و برادر داری؟ دو برادر دارم اما من فرزند بزرگ خانواده هستم.
اهل کجایی؟ در روستای محمد آباد از توابع شهرستان فاروج در استان خراسان شمالی به دنیا آمدم و تا شش سالگی در آن جا بودم اما بعد از آن یکی از دوستان پدرم که قمارباز بود همه اموالش را در قمار باخت و چون پدرم ضامن بانکی او بود برای پرداخت بدهی های دوستش دچار ورشکستگی مالی شد که به همین دلیل منزل مسکونی خودمان را فروختیم و به «تیتکانلو» رفتیم که بعد از یک سال در آن جا برادرم به دنیا آمد و با وامی که مادرم گرفته بود، خانه ای ساختیم و همان جا ساکن شدیم.
یعنی تا پایان تحصیلات دبیرستان در تیتکانلو بودید؟ نه! من از کلاس پنجم تا اول دبیرستان در نمونه دولتی فاروج درس خواندم و بعد تلاش کردم به حرفه پدرم که مکانیک تراکتور بود، وارد شوم به همین دلیل هم به دبیرستان فنی و حرفه ای رفتم و بعد هم در رشته مکانیک خودرو تحصیل کردم. سپس در دانشگاه دارالفنون بجنورد پذیرفته شدم و در آن جا فوق دیپلم مکانیک گرفتم.
با همسرت (مقتول ) چگونه آشنا شدی؟ ترم آخر دانشگاه بودم که یک روز با دوستانم برای مسافرت به منطقه تفریحی ناهارخوران گرگان رفتیم. دوستم «میلاد» با یکی از دوستان همسرم آشنا بود. در آن جا مرا هم با «مریم» آشنا کرد که همین موضوع به ازدواج رسید.
همسرت اهل شمال کشور بود؟ نه! او هم در دانشکده علوم پزشکی گرگان و در رشته پرستاری تحصیل می کرد که آن روز به همراه دوستانش به «ناهارخوران» آمده بود.
چه مدت بعد از آشنایی ازدواج کردید؟ ارتباط من و مریم حدود شش ماه طول کشید. سال 93 بود که ازدواج کردیم.
چرا ادامه تحصیل ندادی؟ همسرم در گرگان تصادف کرد، به طوری که دیگر زندگی من حدود دو سال تحت تاثیر همین سانحه رانندگی قرار گرفت و دیگر از شغل و تحصیل دور ماندم.
اختلاف شما و همسرت از کجا آغاز شد؟ از همان روزهای آغازین ازدواج، برخی از نشانه های اختلاف نمایان شد چرا که مادر مریم معتقد بود من به خاطر پول و ثروت با دخترش ازدواج کرده ام و به همین دلیل با من لجبازی می کرد.
تفکرات مادرزنم به طور کلی روی همسرم نیز تاثیر گذاشت اما اختلافات ما از زمانی شدت گرفت که همسرم صاحب شغل شد و حقوقش را از پول های من جدا کرد.
یعنی اختلافات شما ریشه مالی داشت؟ نه! تنها این نبود!
من و او چهار سال در تهران زندگی کردیم و سند خانه را هم به نام «مریم» زده بودم که او آن را بدون اجازه من فروخت ولی بعدها مشکلات دیگری هم در زندگی مشترک ما پیش آمد که مجبور شدم همسرم را طلاق بدهم!
چه مشکلاتی؟ بعد از گذشت چند سال زندگی مشترک، سال 98 بود که فهمیدم به سرطان روده و کبد دچار شده ام که الان به معده ام زده است! از همان روز به بعد همسرم سر ناسازگاری گذاشت.
یعنی به خاطر بیماری سرطان دیگر تو را دوست نداشت؟
نه! او وقتی زخم هایی مانند جوش روی بدنم ظاهرمی شد، صورتش را روی همین زخم ها می گذاشت تا من آسوده بخوابم و در همین حال خودش به خواب می رفت. او زنی پاکدامن بود به طوری که حتی در مسافرت ها نام مرا بلند فریاد نمی زد که دیگران صدای او را بشنوند! ولی وقتی منزل تهران را فروخت من ناراحت شدم و احساس کردم شاید فرد دیگری را دوست دارد.
همسرت در بخش بیماران کرونایی خدمت می کرد؟ بله! بعد از آن که دوره کارورزی را به پایان رساند، پرونده ای همراه با استشهاد برایش درست کردیم که وقتی به مشهد آمدیم در بخش بیماران کرونایی بیمارستان امدادی مشغول کار شد.
چه شد که تصمیم به طلاق گرفتی؟ او اصرار به طلاق داشت و من در اوج بیماری سرطان به صورت توافقی برگه طلاق را امضا کردم اما بعد پشیمان شدم!
چرا؟ چون پزشکان مرا جواب کرده بودند ولی بعد از یک سال حالم خوب شد و دوباره به سوی همسرم بازگشتم ولی او نمی خواست با من زندگی کند.
پس چرا او را به قتل رساندی؟ یک روز در خیابان او و مادرش را در منطقه احمد آباد دیدم که سوار یک خودروی شاسی بلند شدند. راننده آن خودرو پسر جوان عینکی بود که رفتاری بسیار مرموز داشت. با خودم فکر کردم پس حتما مریم قصد ازدواج با آن پسر عینکی را دارد و به همین دلیل مرا تحویل نمی گیرد چون همان روز آن پسر گاز خودروی شاسی بلند را فشار داد به طوری که احساس کردم با دیدن من از آن جا گریختند! بعد از این ماجرا خیلی عذاب می کشیدم و آن صحنه آزارم می داد. تا این که تصمیم به قتل گرفتم البته قبل از آن قصد خودکشی داشتم .
به همین دلیل هم 10 روز قبل از قتل انواع و اقسام مواد مخدر صنعتی و سنتی را با هم مخلوط و مصرف می کردم تا بمیرم اما نشد!
از روز قتل بگو. آن روز در سحرگاه یازدهم تیر خودروام را در نزدیکی محل زندگی همسرم پارک کردم و با قمه ای که در دست داشتم به سرکوچه آن ها رفتم. وقتی همسرم برای رفتن به سرکار (بیمارستان) از خانه خارج شد، در یک لحظه او را صدا زدم و بی درنگ ضربات قمه را بر پیکرش فرود آوردم. ضربات زیادی زدم اما نمی دانم چند ضربه شد. بعد هم از آن جا گریختم و به قم رفتم و وقتی فهمیدم پلیس به من نزدیک شده است، خودم را تسلیم کردم.
پشیمانی؟ به خاطر قتل 80 درصد پشیمانم!
ولی از این که او را طلاق دادم خیلی نادم هستم چون نباید این کار را می کردم و او متوجه می شد که نباید با من این گونه رفتار کند!
چرا 80 درصد پشیمانی؟ چون بالاخره همسرم بود! دوستش داشتم! عاشقش بودم! من تصمیم عجولانه ای گرفتم! البته قبل از آن پدرزنم را تهدید کرده بودم ولی آن ها توجهی نمی کردند!
ساعت 6 صبح یازدهم تیر امسال، پرستار 26 ساله ای که در بخش بیماران کرونایی یکی از بیمارستان های امدادی مشغول کار بود، توسط جوان ناشناسی در ابتدای خیابان ولیعصر (عج) 12 با ضربات هولناک خنجر به قتل رسید. دقایقی بعد با حضور قاضی دکتر صادق صفری (قاضی ویژه قتل عمد ) تحقیقات قضایی آغاز و مشخص شد عامل جنایت همسر سابق مقتول است که به صورت توافقی از یکدیگر جدا شده بودند. طولی نکشید که متهم مذکور در قم بازداشت شد و به قتل همسرش اقرار کرد. بررسی های تخصصی این پرونده در پلیس آگاهی خراسان رضوی و زیر نظر سرهنگ سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) صورت گرفت و متهم پس از بازسازی صحنه قتل در حضور مقام قضایی و سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) روانه زندان شد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل دادرسی را طی کند.

لینک کوتاه:
https://www.asreqom.ir/Fa/News/362450/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

پیروزی جوانان گیتی پسند مقابل آنا صنعت قم

فیلم| اجرای نمایش «خاک و خون» با موضوع شهدای امنیت در قم

برگزاری آزمون استانی دوره ارتقای کمربند تکواندو در قم

نماینده مجلس: پنجره جمعیتی فقط 5 سال باز خواهد بود

راهیابی 24 نمایش به مرحله بازبینی بیست و چهارمین جشنواره استانی تئاتر قم

بختیارخلج: خدمات اورژانس اجتماعی در کاهش آسیب‌ها اثرگذار است

مناطق نمونه گردشگری استان قم باید معرفی شوند

اجرای 67 طرح گردشگری در قم

مجازات مرگ؛ تاوان شلیک مرگبار به رفیق

ماجرای هولناک گُم‌شدن دختر 21 ساله بریتانیایی در ژاپن

کمک 16 میلیاردی مردم قم به تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان قم منصوب شد

معرفی برترین‌های بخش استانی جشنواره هنری فانوس در قم

تصاویر تصادف همزمان یک خانم با موتور و خودرو در قم | موتورسوار از صحنه فرار کرد!

تصاویر دلخراش برخورد چکش به پای داور مسابقات پرتاب چکش

12 هزار متر طول مناسب‌سازی در 6 ماهه اول سال 1402

لحظه سبقت‌گرفتن هواپیما از داخل کابین خلبان

برگزاری جشن بزرگ میلاد نور در منطقه 7

لحظه سبقت دو هواپیما از هم در آسمان

آتش‌سوزی در شمال فرانسه دو ساختمان را نابود کرد

معرفی برگزیده پنجمین آموزواره "حرکت" به میزبانی منطقه 13

«خانه ابدیت» قم برگزیده جشنواره فانوس شد

کسب پنج مدال در المپیاد علمی کشور توسط دانشجویان علوم پزشکی قم

مراسم بزرگداشت آیت‌ الله بهاءالدینی در قم برگزار می‌شود

لحظات هولناک روی پله برقی؛ غافلگیری خونین مردم با تغییر جهت ناگهانی!

غبارروبی ضریح مطهر رضوی در آستانه 17 ربیع‌الاول

هشدار به مسافران شمال؛‌ احتمال ریزش سنگ در این جاده

همکاری مشترک شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

شمارش معکوس بهره‌برداری از ساختمان اسکان کارگری در منطقه 4

درخشش دانشجویان علوم پزشکی قم در المپیاد علمی کشور

محور گردشگری تاریخی؛ حلقه مفقوده در استان قم

شرط معافیت سرباز قهرمان اعلام شد!

تحقق شهر انسان‌محور از الزامات ارتقاء کیفیت زندگی در شهرها است

تصاویر از بازداشت «دکتر عقاب»

ابلاغ دستورالعمل بارش به تمامی مناطق 22 گانه پایتخت

اجرای مانور امداد در سیلاب و آب گرفتگی در قم

ویدئویی از تعقیب و گریز پلیس راهور در بزرگراه های تهران

راه‌اندازی مراکز حمایت و فرهنگ‌سازی ازدواج آسان در پایتخت

لزوم تسریع در روند پیشرفت پروژه ساماندهی رود دره فرحزاد و اتمام در موعد مقرر

توسعه سرانه‌های ویژه دختران از اولویت‌های جدی مدیریت شهری است

جشن بزرگ میلاد رسول مهربانی در کیش

آتش‌نشانان شمال تهران تجلیل شدند

جزئیات درگیری و قتل کادر انتظامی در بوشهر

آکواریوم پارک شهر، پس از وقفه‌ چند ماهه، آماده ارائه خدمات شد

سفیران سلامت منطقه 6 برای فعالیت در محلات توانمند می‌شوند

جوان‌ترین استان ایران را بشناسید

مادر خرج انتقال آب عمان به اصفهان

حضور کاروان‌های روایتگری و مقاومت در مدارس منطقه 19

جشن بزرگ روز آتش‌نشان برگزار شد

گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی در منطقه 20 برگزار شد